تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Shopkeeper Simulator VR – PC

در بازی Shopkeeper Simulator VR بصورت واقعیت مجازی خرید و فروش کنید و پول بگیرید. کسب و کار خود را گسترش دهید و پول بیشتری جمع کنید. بازی Shopkeeper Simulator VR یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های شبیه سازی است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Glock Software تولید و توسط همین کمپانی نیز منتشر گردید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Glock Software یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Shopkeeper.Simulator.VR.center

مشخصات بازی Shopkeeper Simulator VR:نام بازی :  Shopkeeper Simulator VRپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Glock Softwareمنتشر کننده : Glock Softwareسبک بازی : شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Shopkeeper Simulator VR

لینک دانلود