تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Sid Meiers Civilization Beyond Earth آپدیت 1.1.2.4035

به روز رسانی :

1394/10/09 آپدیت ورژن 1.1.2.4035 نسخه BAT اضافه شد

بازی کامپیوتر Sid Meiers Civilization Beyond Earth یکی از بازی های سبک استراتژیک است که توسط Firaxis Games طراحی و ساخته شده و توسط کمپانی مشهور 2K Games برای پلتفرم PC به بازار عرضه شد . در این نسخه تمامی تمدن و فرهنگ ها با مضامین علمی و تخیلی درهم آمیخته شده اند . مجموعه ای از اتفاقات مختلف , باعث می شود تا بسیاری از جوامع مدرن از هم گسسته و نظم نوین جهانی از بین رود .

خلاصه داستان : این اتفاقات تا جایی ادامه پیدا می کند که بشریت خود را در مسیری غیر قابل بازگشت و در آینده ای نامشخص و بی هدف می بیند . انسان ها به همراه سایر ملت ها سعی می کنند تا بار دیگر شرایط را بهبود بخشیده و به حالت اول بازگردانند ولی دیگر این کار کافی نیست . شما به عنوان گروهی از کاشفان به اعماق فضا فرستاده می شوید تا مکانی مناسب را برای زندگی سایر انسان ها پیدا کرده و تمدنی جدید البته در فضا را برای بشریت به وجود آورید . کاوش و استعمار سیاره های بیگانه ، تحقیق در مورد فن آوری های جدید و  تشکیل ارتشی قدرتمند تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی است . شما به عنوان یک فرمانده , وظیفه سنگینی را برعهده دارید زیرا تمامی تصمیمات شما بر بازی تاثیرگذار بوده و ممکن است روند بازی را به ضرر شما تغییر دهد . بازی این اجازه را به شما می دهد تا بتوانید هویت فرهنگی خود را از میان هشت گروه مکاشفه به طور مستقل انتخاب کنید . هر کدام از این گروه ها دارای منابع منحصر به فرد و مخصوص به خود بوده و از نظر گیم پلی تفاوت هایی با یکدیگر دارند . کاوش سایر سیاره ها و روبرو شدن با خطرات آن , ساخت پایگاه , بیرون کشیدن آثار باستانی بیگانان از دل خاک و تجربه سبک جدیدی از زندگی باعث جذابیت هرچه بیشتر بازی شده است . هرچه به پیش می روید , از نظر تکنولوژی به پیشرفت های عظیمی دست پیدا کرده و همین امر توسعه انسان را تحت تاثیر قرار خواهد داد . در کنار تمامی این موارد , نباید به موارد سامانه های دفاعی بی توجه باشید . ساخت و استقرار پایگاه های نظامی ، ماهواره های اقتصادی و علمی پیشرفته باعث بالا رفتن قدرت استراتژیکی و نظامی شما در برابر دشمنان خواهد شد . یکی از بخش های جذاب بازی , قسمت مولتی پلیر آن است و بازی این اجازه را به شما می دهد تا به همراه هفت نفر دیگر به رقابت پرداخته و تمامی مهارت های خود را به رخ سایر رقبا بکشید . پیشنهاد می کنم این بازی را از دست ندهید . شما به زودی می توانید این بازی زیبا و جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

 مشخصات بازی Sid Meiers Civilization Beyond Earth :نام بازی : Sid Meiers Civilization Beyond Earthنام بازی (فارسی) : تمدن فراتر از زمینپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : ۲۰۱۴شرکت سازنده : Firaxis Gamesمنتشر کننده : 2K Gamesسبک بازی : استراتژیک 
لینک دانلود