تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Signal Simulator – PC

بازی Signal Simulator بازی با الهام از SETI نقش گرفته است. نقش یک دانشمند را برای یافتن یک سیگنال خارج از زمین بازی کنید. کنترل آنتنهای رادیوی عظیم با استفاده از کنترل تعاملی در رصدخانه خود. تشخیص، دانلود و رمزگشایی سیگنال های ناشناخته یا رمز گشایی اطلاعات مخفی. مدیریت و نگهداری یک سیستم الکتریکی برای بهبود سیستم شما و کارآیی آن. سیگنال های بیشتری را شناسایی کنید، اعتبار کسب کنید و سیستم های خود را ارتقا دهید تا عملکردشان بهبود یابد.

سایر مشخصات بازی: بازی Signal Simulator یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های شبیه ساز است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Sol Games تولید و توسط این کمپانی نیز منتشر گردید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Sol Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

Signal.Simulator.center

مشخصات بازی Signal Simulator:نام بازی :  Signal Simulatorپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Sol Gamesمنتشر کننده : Sol Gamesسبک بازی : شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Signal Simulator

لینک دانلود