دانلود بازی SimpleRockets – PC

کپلر 400 سال پیش معادلات را نوشت و SimpleRockets از این معادلات برای مدل سازی فیزیک بسیار واقعی واقع در مدار استفاده می کند. بازیکنان در مورد علم موشک و استریودینامیک یاد می گیرند در حالی که آنها در حال کاوش در منظومه شمسی هستند. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Jundroo, LLC یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

SimpleRockets.center

مشخصات بازی SimpleRockets:نام بازی : SimpleRocketsپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Jundroo, LLCمنتشر کننده : Jundroo, LLCسبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

SimpleRockets

لینک دانلود