دانلود بازی Skeleton Boomerang برای کامپیوتر

Skeleton Boomerang یک بازی پلتفرمر است که قهرمان داستان یا همان Hunter باید از یک بومرنگ جادویی استفاده کند و  لشکر اسکلتی ها را که توسط voodoo master Mr. Saturday رهبری می شود از بین ببرد ، امتیازات بالا بگیرید ، آپگرید ها را جمع آوری کنید ، به راز ها پی ببرید و به بسیاری از چالش های استخوانی ها چیره شوید ، هنگامی که در این بازی پیشرفت می کنید ، امتیاز کلی شما می تواند بومرنگ های جدید، توانایی های جدید و افزایش دهنده های هیت پوینت را باز کند ، امتیاز شما به کامبو ها بستگی دارد ، شما باید سعی کنید با یک پرتاب تعداد بیش تری از دشمنان را نابود کنید، دنیای این بازی سرشار از راز است پیدا کردن ایتم های جدید می تواند مراحل و غول های جدیدی را باز کند .

ســایــر تــوضــیــحــات : یک بازی اکشن مستقل دو بعدی با گیمپلی زیبا و گرافیکی خوشگل ، شما باید تمام تلاش خود را به کار گبگیرید تا با هر پرتاب بوم رنگ تعداد بیش تری از اسکلت ها را نابود کنید ،در این بازی آپگرید های بسیار زیادی از بومرنگ ها ی جدید گرفته تا توانایی ها و شتاب دهنده ها جدید برای شما در نظر گرفته شده تا در طول بازی کاراکتر خود را تکامل دهید و امتیاز های بهتری بگیرید ، این بازی راز ها و مراحل مخفی همچنین چالش های مخفی متفاوتی دارد تا هنگام بازی کردن حس بهتری داشته باشید ، برای باز کردن مراحل مخفی و غول های جدید باید آیتم های مخفی را پیدا کنید ، این بازی از یک موسیقی متن مهیج و انرژی زا استفاده می کند که توسط +TEK ساخته شده .این بازی  تمرکز مضاعف و تسلط به مکانیزم گیمپلی را از شما طلب می کند ، شما باید یک گیمپلی مهیج را در محیط های متنوع پشت سر بگذارید تا مراحل جدیدی باز کنید !هرچقدر که بیش تر جلو می روید راه های بهتری برای افزایش امتیاز کلی شما بوجود می اید در حالی که با افزایش امتیاز می توانید آپگرید های جدیدی باز کنید و جلو رفتن را برای خود ساده تر کنید .

*قبل از دانلود حتما سیستم مورد نیاز بازی را نگاه کنید*

Skeleton Boomerang - Screen

مشخصات بازی Skeleton Boomerang:

نام بازی : Skeleton Boomerangپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Artisanoمنتشر کننده : ANIM•ACEسبک بازی :اکشن ،مستقللینک مرتبط : Steam

Skeleton Boomerang - PC

Skeleton Boomerang is a platformer where the hero, Hunter, must use an enchanted boomerang to put an end to an army of bony soldiers led by the voodoo master Mr. Saturday. Get high scores, collect upgrades, find secrets, and overcome many skeletal challenges!


As you progress through the game, your total score can unlock new boomerangs, new abilities, and health boosts. Your score is tied to performing combos by defeating multiple enemies in a single throw of your boomerang. The world is also full of secrets. Finding hidden items can unlock new stages and bosses.
This game includes:
Challenging stages and bosses strewn across the island
Upgrades, including a variety of boomerangs and special techniques
Hidden bonus challenges
Secret items to unlock several new stages and bosses
Incredibly catchy and energetic soundtrack by +TEK

لینک دانلود