تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Sky Noon برای کامپیوتر

کارتل های غربی سعی دارند تا مهم ترین منابع بر روی زمین یعنی آب را کنترل کنند ، Sky Noon یک بازی اول شخص شوتر است با مکانیزم Brawler  ، بازیکنان به یک قلاب ، کمند ، تعداد زیادی سلاح و توانایی های مختلف تجهیز شده اند . مکانیزم Sky Noon  شیوه ی بازی کردن بازیکن در گیمپلی شوترِ اول شخصِ سنتی را تغیر می دهد ، این بازی تاکید زیادی بر روی سرعت و جایگیری در مبارزات دارد . این بازی جوان مردانه نیست بازیکنان دشمنانشان را با حل دادن و کشیدن در نقطه های مرزی نابود می کنند البته همین باعث شده تا بازی یک گیمپلی باحال داشته باشد .

ســایــر تــوضــیــحــات : برای زنده ماندن در این بازی بازیکنان باید از تمام ابزاری که در اختیارشان قرار داده شده استفاده کنند تا جای خود را در مرز شناور حفظ کنند ، بازیکنان همیشه به یک قلاب مجهز هستند که به عنوان مکانیزم عمومی حرکت کردن در بازی استفاده می شود ، همچنین بازیکنان می توانند از کمند خودشان برای کشیدن دشمنان و جعبه ها استفاده کنند، این جعبه ها شامل سلاح ها و توانایی هایی می شود که  به شما توانایی انفجار های هوایی قدرتمند را می دهد که می توانید بازیکنان را با استفاده از آن ها از جزیره ی معلق بیرون بیندازید و ان ها را نابود کنید .بازی دارای انواع Grappling Hook است به همین دلیل یک سیستم مبارزه ای با سبک کشیدن و حل دادن دارد ، این بازی بخش مولتی پلیر 2-8 نفره دارد تا لذت بازی در کنار دوستان چند برابر شود ، بازی دارای نقشه های معلق متفاوت است  که در کنار تعداد زیادی از سلاح ها و توانایی ها تنوعی مهیج پدید می آورد و البته این تجربه در مد های متفاوت بازی بهتر نیز می شود .بازی فقط چند نفره نیست ، این بازی دارای بخش تک نفره به صورت Time Trial می باشد ، بازیکنان می توانند کاراکتر های خود را خصوصی سازی کنند که قابلیت پیشرفت کاراکتر در این بازی در نظر گرفته شده ، وضعیت گیمپلی آنلاین در این بازی ذخیره می شود تا از جزئیات گیمپلی خود باخبر شوید . این بازی در کنار Soundtrack های زیبا تجربه ای لذت بخش بوجود می اورد .

sky.noon.www.download.ir.screen

مشخصات بازی Sky Noon:

سبک بازی :اکشن ، شوتر اول شخص ، مستقلپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Lunar Roosterمنتشر کننده : Reverb Triple XPلینک مرتبط : Steam

Sky Noon - PC

Taking place in a reinvented Wild West universe where the frontier floats among the clouds, Sky Noon players take the role of hired gunslingers that battle opposing cartel fighters in the sky. There are no health meters in Sky Noon; instead players use various super-powered compressed air weapons to send enemies flying out of their boot spurs! Grappling hooks and lassos are literal lifelines preventing players from falling off into the great blue sky. Combined with other items like steam-powered jetpacks, jump pads, and teleporters, cowboys need to be quick on the draw and light on their boots in the fast-paced, aerial mayhem of Sky Noon.

لینک دانلود