تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی SLICE – PC

SLICE یک بازی 2D است که در آن شما به برش اشیاء برای حل پازل. شکاف در سطوح مختلف منحصر به فرد پر از تجربه ذهن با کلیک کردن، می پزدازید. از سرگرم کننده برای کشف مکانیک گیم پلی استفاده کنید تا تفکر را با برش ترکیب کنید. در این باز شما محیط های مختلفی را تجربه خواهید کرد که در نوع خود بی نظیرند. این بازی به شما احساس هیجانی مضاعف می دهد که به نوعی شما نیز مانند سایر پلیرها که در مورد این بازی نظر داده اند، معتاد این بازی خواهید شد. این بازی از نظر محیط گرافیکی چندان خوب به نظر نمی رسد اما همین گیم پلی بازی باعث سرگرم شدن شما در این بازی خواهد شد. این بازی دارای گیم پلی سبک ولی با جزئیات تمام می باشد که هر پلیری را با هر سبک شیفته خود خواهد ساخت. کمپانی بازی سازی Giorgi Abelashvili یک کمپانی مطرح در زمینه طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

SLICE.center

مشخصات بازی SLICE:نام بازی :  SLICEپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Giorgi Abelashviliمنتشر کننده : Giorgi Abelashviliسبک بازی : فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

SLICE

لینک دانلود