دانلود بازی Slinki – PC

بازی Slinki یک بازی اکشن زیبا برای علاقه مندان به بازی هایی در این سبک است. این بازی برای همه چالش برانگیز است. گیمرها از مراحل دشواری باید عبور کنند. آرامش در این بازی با آهنگ بی نظیر آن باعث تمرکز هرچه بیشتر بازیکنان می شود. پلتفرم این بازی به گونه ای است که می تواند هر گیمری را با هر سبکی که علاقه مند است، تا ساعت ها سرگرم نگه دارد. این بازی مراحل مختلفی دارد که در ابتدا به آسانی پیش می رود. اما ادامه راه به همین راحتیها هم نیست! بازیکن باید تلاش کند تا بتواند مراحل مختلف را به گونه ای به اتمام برساند که بیشترین امتیاز را از آن خود نموده و بتواند خود را در مراحل سختی که پیش رویش است بیازماید. این بازی بسیار سرگرم کننده است. پس اگر شما نیز به این سبک از بازی ها علاقه مند هستید پس پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید.

سایر مشخصات بازی: Slinki یک بازی 2.5D با پلتفرم جذاب است که در آن هدف رسیدن به سلاح چند منظوره نهایی است. استفاده از آن به عنوان یک بومرنگ برای کنترل جمعیت دشمنان و نابودی آنها از وظایف شماست.، کشش اهرم به سمت شما برای دریافت از طریق پازل و خط فشرده در سراسر سطوح grappling.شما ئر این بازی وظیفه دارید که جنگل خود را به همان جنگل صلح آمیز که در آن زندگی می کردید تبدیل نمایید.

Slinki.center

مشخصات بازی Slinki:نام بازی :  Slinkiپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Titan Forged Gamesمنتشر کننده : TheGameWall Studiosسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Slinki

لینک دانلود