تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Slipstream – PC

بازی Slipstream یک بازی ماشین رانی زیبا برای علاقه مندان به بازی هایی در این سبک است. این بازی برای همه چالش برانگیز است. گیمرها از مراحل دشواری باید عبور کنند. آرامش در این بازی با آهنگ بی نظیر آن باعث تمرکز هرچه بیشتر بازیکنان می شود. پلتفرم این بازی به گونه ای است که می تواند هر گیمری را با هر سبکی که علاقه مند است، تا ساعت ها سرگرم نگه دارد. این بازی مراحل مختلفی دارد که در ابتدا به آسانی پیش می رود. اما ادامه راه به همین راحتیها هم نیست! بازیکن باید تلاش کند تا بتواند مراحل مختلف را به گونه ای به اتمام برساند که بیشترین امتیاز را از آن خود نموده و بتواند خود را در مراحل سختی که پیش رویش است بیازماید. این بازی بسیار سرگرم کننده است. پس اگر شما نیز به این سبک از بازی ها علاقه مند هستید پس پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید.

سایر مشخصات بازی: Slipstream یک بازی مسابقه ای با الهام از تصاویر، موسیقی، بازی ها و اتومبیل ها از اواخر دهه 80 و اوایل دهه 90 است. این یک موتور بازی سفارشی است که دارای احساس یکپارچه سازی با سیستم عامل معتبر و گرافیک منحصر به فرد است. موسیقی متن، نقاشی از synthpop و اثر فیوز جاز، تن را برای مسابقه در سراسر مکان های گوناگون از سراسر جهان، از جمله شهرهای، بیابان ها، جنگل ها، کوه ها و سواحل، تنظیم می کند. مکانیک رانش و لغزندگی عمق را به گیم پلی رانندگی اضافه می کند، و نتیجه یک تجربه چالش انگیز و هیجان انگیز است.

Slipstream.center

مشخصات بازی Slipstream:نام بازی :  Slipstreamپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : ansdorمنتشر کننده : ansdorسبک بازی : ماشین رانینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Slipstream

لینک دانلود