تبلیغات
تبلیغات

معرفی بازی SMALLAND

Smalland یک بازی Survival است با مقیاسی بسیار بزرگ تر از آنچه از بازی های Survival تصور می کنید . شما به طور مرموزی به اندازه ی یک سنگ ریزه کوچک شده اید و در سرزمینی وحشی و بسیار بزرگ قرار دارید. قبل از اینکه تحقیقات خود را برای پی بردن به این راز شروع کنید به غذا ، آب و پناهگاه نیاز دارید. دوام آوردن در این دنیا یک بازی کاملا متفاوت است .. دنیای اطراف شما بسیار آشنا است اما خیلی بزرگ تر است ، چه اتفاقی برای شما افتاده است ؟ ایا تنها هستید یا قربانیان دیگری هم به این وضعیت دچار شده اند ؟سوال های زیادی ذهنتان را درگیر می کند اما نگران این موضوع ها نباشید ، خطرات در کمین شما هستند …Smalland شما را به دنیایی خواهد برد که در آن قدر موجودیت های کوچک تر را هم خواهید دانست یا اینکه از موجودیت های کوچک فرار می کنید !یک نسیم کوچک می تواند ایتم های شما یا حتی خانه ی شما را از شما دور کند .ملایم ترین بارش های باران هم می تواند گودال هایی به وسعت یک دریاچه را تنها در چند دقیقه پر کند .یک ماجراجویی شگفت انگیز در انتظار شما است ، در حالی که شما کوچک هستید ، این باعث می شود تا دنیایی پر از چالش ها در مقابل شما قرار بگیرد. همان قدر که این محیط زیبا است به همان اندازه هم خطرناک است. باید از هوش خودتان به خوبی استفاده کنید و با درست کردن ابزار در این دنیا دوام بیاورید . اما با کمک دوستانتان دیگر لازم نیست تا در این شرایط سخت به تنهایی دوام بیاورید .

سایر توضیحات :بازی SMALLAND را می توان به افرادی پیشنهاد کرد که دوست دارند دنیا را از دیدگاهی متفاوت ببینند ، می توانید از تماشای غروب خورشید یا تماشای زیبایی های طبیعت در حالت بدون چالش این بازی لذت ببرید .کوچک بودن تا این اندازه به شما اجازه می دهد به مکان هایی پا بگذارید که با اندا زه ی عادی خودتان حتی فکرش را هم نمی کردید .در طبیعت مهم ترین موضوع تلاش برای دوام آوردن است ، با این اندازه ای که دارید این موضوع برای شما به یک دغدغه ی جدید تبدیل می شود.هر موجودی در این زیست بوم سعی دارد تا یک روز دیگر زنده بماند و کار های شما برایشان مهم نیست. مورچه ها غذا جمع می کنند ، گربه ها به شکار موش ها مشغول هستند و زندگی ادامه دارد .مشکلی که در بسیاری از بازی های Survival به چشم می خورد، نبودن تعاملات کافی با محیط است ، در این بازی شما نمی توانید خودتان را از تعامل هایی که با محیط دارید جدا کنید ، نمی توانید برف یا باران را نادیده بگیرید .در SMALLAND این کوچک ترین موجودیت ها هستند که تغییرات را به وجود می آورند .

*در صورت انتشار اطلاعات تکمیلی این پست آپدیت خواهد شد *

دانلود بازی ماجرایی اکشن SMALLAND جدید

مشخصات بازی   SMALLAND:

نام بازی : SMALLANDپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : EMBU Gamesمنتشر کننده : EMBU Gamesسبک بازی :اکشن ، ماجرایی ، نقش آفرینی ، Survivalنوع فایل : ISOلینک مرتبط : steam

SMALLAND

لینک دانلود