دانلود بازی اندروید Sniper Arena v1.1.5

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/07/06 نسخه نسخه v1.1.5 اضافه شد .

Sniper arena نام بازی اندرویدی می باشد که با وارد شدن به عرصه مبارزه ای در Sniper arena دشمنان سر راه خود تنها با یک شلیک از بین برده و در مبارزات sniper vs sniper خود را به تک تیرانداز شماره یک این بازی تبدیل کنید . در این بازی می توانید با بیش از 500K بازیکن از سراسر دنیا رقابت کرده و در جدول رهبری نام خود را صعود دهید و از مبارزات برتر تیراندازی در آن لذت ببرید . احساس عجله حاصل از آدرنالین خون و احساس مبارزه واقعی در گرمای میدان جنگ را در سر انگشتان و صفحه نمایش گوشی و تبلت خود تجربه کنید . این بازی شما را در موقعیتی قرار می دهد تا بتوانید با بازیکنان واقعی به مبارزه بپردازید . با انتخاب سلاح تک تیرانداز مورد نظر از پرچم خود تا آخرین نفس محافظت کرده و با پیدا کردن اهداف خود همه ی آن ها را تنها با یک شلیک از پای در آورید .

ویژگی های بازی Sniper arena :– دارای گرافیک خیره کننده سه بعدی– دارای کنترل های آسان برای مخفی شدن , زوم کردن , شلیک و …– دارای سه حالت بازی رقابتی جذاب– امکان توسعه مهارت های تک تیراندازی خود– متحد شدن با دوستان و ایجاد تیمی غیر قابل توقف– دارای مکان های مختلف به عنوان میدان جنگ– امکان ارتقای سلاح های خود و خرید پوشش استتار– وجود پاداش های مختلف
نام: Sniper Arena
حجم فایل: 76+65+76 مگابایت
شرکت سازنده: Nordcurrent
تاریخ انتشار: April 4, 2017
ورژن: v1.1.5
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk - zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - تیراندازی
مناسب برای گروه سنی: 16+
پیش نیاز: اندروید 4.1 و بالاتر

Sniper Arena - v1.1.5 + Mod + Data

Sniper! Enter the arena and become the #1 SHARPSHOOTER in this thrilling ‘sniper vs. sniper’ LIVE COMBAT game! Compete against more than 500K SNIPERS worldwide, climb the leaderboard, and ENJOY EVERY BATTLE in this premier mobile experience! Feel the pure adrenaline rush, and lifelike combat emotions in the heat of the battlefield, right in your hands on your mobile screen. Jump into the action and join the battle right away, it’s FREE TO PLAY!

لینک دانلود