تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Snow Fall – PC

شر ناخوشایند به جهان شما حمله کرده است. ناوشکن جهان که کل کهکشان ها را جذب می کند. تنها یک راه وجود دارد – این است که برای حفاظت و نابودی “ویرانگر جهان” بایستیم. بازی Snow Fall یک بازی اکشن زیبا برای علاقه مندان به بازی هایی در این سبک است. این بازی برای همه چالش برانگیز است. گیمرها از مراحل دشواری باید عبور کنند. پلتفرم این بازی به گونه ای است که می تواند هر گیمری را با هر سبکی که علاقه مند است، تا ساعت ها سرگرم نگه دارد. این بازی مراحل مختلفی دارد که در ابتدا به آسانی پیش می رود. اما ادامه راه به همین راحتیها هم نیست! بازیکن باید تلاش کند تا بتواند مراحل مختلف را به گونه ای به اتمام برساند که بیشترین امتیاز را از آن خود نموده و بتواند خود را در مراحل سختی که پیش رویش است بیازماید. این بازی بسیار سرگرم کننده است. پس اگر شما نیز به این سبک از بازی ها علاقه مند هستید پس پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Snow.Fall.center

 مشخصات بازی Snow Fall:نام بازی :  Snow Fallپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : EHTechnologyمنتشر کننده : EHTechnologyسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Snow Fall

لینک دانلود