دانلود بازی Solitude Escape of Head – PC

Solitude Escape of Head یک ماجراجویی از Emilie جوان است، که به برادر کوچکش که برای نجات او ساخته شده بود رفت. جوان ترین برادر امیلی پس از حادثه خود را در ذهن خود قفل کرده است. ذهن او در واقع یک جهان خیالی است که در آن بسیاری از معماهای و موانع بسیاری در راه کسانی که می خواهند وارد شوند وجود دارد. و امیلی هنوز به جهان خیالی می رود که در آن او توانایی ها و مهارت های خاصی را می گیرد که باید برای برادرش پیدا کند و او را نجات دهد. تنها دلیل آن این است که او را به واقعیت بازگرداند. او باید به او بگوید که همه چیز که برای او اتفاق افتاده، چیزی جز یک حادثه نیست، یک رویداد گاه به گاه و هیچ کس نمی خواهد به او صدمه بزند، هیچ کس نمی خواهد به آن آسیب برساند. این فقط زندگی است، با پذیرفتن واقعیت که او در نهایت میتواند زندگی را بپذیرد.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Solitude.-.Escape.of.Head.center

مشخصات بازی Solitude Escape of Head:نام بازی :  Solitude Escape of Headپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Threear.Visionمنتشر کننده : Threear.Visionسبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Solitude Escape of Head

لینک دانلود