تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Sonic Forces Speed Battle v1.5.0 برای اندروید و iOS

به روز رسانی :

1396/12/04 آخرین نسخه اضافه شد.

Sonic Forces Speed Battle این بار می توانید با سونیک این شخصیت دوست داشتنی رقابت جدید و جذابی را تجربه کنید. شروع یک چالش بسیار هیجان انگیز با رقیبانی از سراسر جهان را شروع کنید. با تمام سرعت و توان بدوید و سخت تلاش کنید و رقبا را نابود سازید و قهرمان داستان شوید. از تجهیزات و سلاح های در دسترس بیشترین استفاده را کنید و دشمنان را شکست دهید و پیروز شوید. با سونیک به رقابت با Hedgehog, Tails, Amy, Knuckles, Shadow بپردازید. برای ساختن تیم نهایی خود، شخصیت ها و سلاح های جدید را باز کنید و ارتقاء دهید. در این بازی شما علاوه بر عبور از موانع با جمع آوری حلقه های طلایی و رسیدن به خط پایان باید با سه رقیب واقعی که توسط بازیکنان واقعی کنترل می شوند مسابقه دهید و پیروز شوید.

سایر مشخصات : رسیدن به موانع باعث کاهش سرعت دویدن شما در طول مسیر خواهد بود و شانس اول شدن شما کمتر خواهد شد، بنابراین می توانید برای افزایش سرعت خود از افزاینده های سرعت که در طول مسیر وجود دارند کمک بگیرید و سرعت خود را افزایش دهید. در طول مسیر بازی باید سعی کنید از موانع عبور کنید و تا می توانید حلقه های طلایی جمع آوری کنید. علاوه بر اینها باید برای سبقت گرفتن از رقبا و پیروز شدن حداکثر تلاش خود را به کار ببندید. این بازی دوست داشتنی با شخصیت های محبوبش شاهکاری دیگر از شرکت SEGA می باشد که اکنون در اختیار شما کاربران عزیز می باشد.

دانلود بازی Sonic Forces Speed Battle

ویژگی های بازی Sonic Forces :قابلیت استفاده از سلاح ها و قدرت UPS برای پیروزی در نبردهاقابلیت ارتقا سلاح ها به تجهیزات پیشرفتهقابلیت ارتقا توانایی های شخصیت هابا پیشرفت در مراحل خواهید توانست با چالش های بزرگتر و جذاب تری روبرو شویدتعقیب کردن و راندن دشمنان به سوی موانعدیدار با شخصیت ها و کاراکترهای جدید مانند امگا و وکتور

Sonic Forces Speed Battle

لینک دانلود