دانلود بازی اندروید و آیفون روح شوالیه Soul Knight v2.9.3

به روز رسانی :

1399/09/18 نسخه v2.9.3 اضافه شد.

Soul Knight

در دوران اسلحه و شمشیر، سنگ جادویی که باعث ایجاد تعادل در کره زمین می شد توسط بیگانه هایی که با تکنولوژی پیشرفته قدرتمند شده بودند، دزدیده شد! اکنون زمین به سمت نابودی در حال حرکت است. زمین به کمک شما نیاز دارد تا بتوانید سنگ جادویی را پیدا کنید و برگردانید تا آن را از نابودی کامل نجات دهید! این بازی همان بازی می باشد که همه شما همیشه در ناخودآگاه خود به دنبال آن بوده اید! بنابراین به کاوش محبس ها بپردازید، سلاح های دیوانه وار جمع آوری کنید، از بین گلوله ها جاخالی دهید. این بازی دارای کنترلی بسیار آسان و بصری می باشد که باعث شده گیم پلی بسیار روان و لذت بخشی را ارائه کند.

بازی Soul Knight

که متشکل از قهرمانان خاص و منحصر به فرد با توانایی های مخصوص به خود می باشند، شامل بیش از 120 سلاح و جنگ افزار مختلف می باشد که برای کاوش های شما در نظر گرفته شده است و به یاری شما می آید. می توانید با استفاده از این سلاح ها ماموریت های مختلفی که به شما محول می شود را با اقتدار به سرانجام برسانید و در نهایت به قهرمان و ناجی زمین تبدیل شوید. یک بازی متفاوت در سبک اکشن می باشد که توانسته میلیون ها کاربر را مجذوب خود کند و امتیاز 4/7 از 5 در امتیاز بندی گوگل پلی را از آن خود کند. این بازی زیبا محصولی از استودیوی ChillyRoom می باشد که اکنون در اختیار شما کاربران می باشد.
نام: Soul Knight
حجم فایل: 124 مگابایت
شرکت سازنده: ChillyRoom
تاریخ انتشار: 2016
ورژن: v2.9.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید و ای او اس
سبک بازی: اکشن
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 و ای او اس 8.0 به بالا

Soul Knight - v2.9.3

This is the game you have always wanted in your subconscious. Explore the dungeon, collect crazy weapons, dodge bullets and shoot‘em all up! Extremely easy and intuitive control; super smooth and enjoyable gameplay, mixed with rogue-like elements.

لینک دانلود