تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Spartan Wars Empire of Honor برای اندروید

به روز رسانی :

1394/11/25

Spartan Wars Empire of Honor یک بازی بسیار زیبا در سبک استراتژی که به تازگی توسط استدیو بازی سازی tap4fun برای دیوایس های اندروید منتشر شده است . شما در این بازی وظیفه ی ساخت شهرستان را بر عهده دارید و باید با جمع آوری منابع مختلف به ارتقاء و قدرتمند سازی آن بپردازید . در بازی Spartan Wars Empire of Honor ارتش مخرب رزمندگان اسپارتان را باید آموزش دهید تا با تجربه ای بالا در نبرد های مختلف شرکت کنند . این بازی بسیار شبیه به بازی های محبوب Clash of Clans , Castle Clash می باشد که می تواند به مدت زیادی شما را سرگرم کند .

در این بازی سربازان زیادی ایجاد کنید و آن ها را برای مبارزه با دشمنان هدایت کنید تا از ساختمان های ساخته شده ی شما محافظت کنند . شکست دشمنان خود ، تسخیر سرزمین ، غارت منابع و تبدیل شدن به حاکم نهایی از وظایف اصلی شما در بازی Spartan Wars Empire of Honor می باشد . این بازی با گرافیک بالا و محیط سه بعدی طراحی شده و مناسب تمامی سیستم های اندروید 3.1 به بالا می باشد . امروز ما یکی از جدیدترین ورژن های بازی Spartan Wars Empire of Honor را در اختیارتان قرار داده ایم, امیدواریم که از دانلود آن لذت ببرید .

   ویژگی های بازی Spartan Wars Empire of Honor :– بازی در سبک استراتژیک– ساخت ساختمان های مقاوم و مختلف با قابلیت ارتقاء آن ها– ساخت شهرستان خود با جمع آوری منابع  و ارتقاء ساختمان– آموزش ارتش مخرب رزمندگان اسپارتان به دفاع در برابر دشمنان از غارهای مه – ساخت یک اتحاد با هم با دوستان و بازیکنان خود در سراسر جهان– امکان استفاده از سیستم ضد نیروهای نظامی به مسیر ارتش عظیم با نیروی فقط به اندازه کافی در جنگ های حماسی– فداکاری به خدایان و بهره وری از قدرت الهی– شکست دشمنان خود ، تسخیر سرزمین ، غارت منابع و تبدیل شدن به حاکم نهایی– قابلیت بازی با دوستان خود– بازی رایگان در گوگل پلی– بازی بصورت کاملا آنلاین– نیازمند اندروید 3.1 به بالا

Join Spartan Wars, a game which has reached the Top 10 in over 20 countries! ! Come with your power and glory or leave in defeat.Features:Build your own city, collect its resources, and upgrade its buildings.
Train a destructive army of Spartan warriors to defend against the enemies of the Mist Caves.
 Build an alliance together with your friends and players worldwide to take over the world!
 Take advantage of the troop counter system to route huge armies with just enough force in epic battles! 
Make sacrifices to the Gods and benefit from their divine power!
 Defeat your enemies, conquer territory, plunder resources, and become the ultimate ruler!The lands of Sparta await a brave, wise ruler. So take up arms and fight! Lead your warriors protected by the Gods and defeat all in your way!Download today and get a free Newbie Pack that will help you rule and conquer the world!

Spartan Wars Empire of Honor

لینک دانلود