تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Spectrubes – PC

Spectrubes, آیا به یاد می آورید زمانی که بسیاری از دستگاه های فوق العاده تحت نام ZX Spectrum یا، شاید، Commodore 64 داشتند؟ بازی ما به شما کمک خواهد کرد به یاد داشته باشید، و اگر شما برای آن نشده است، آن را به شما اجازه سفر به عقب در زمان برای دیدن آنها را می دهد! این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی The Light Sword Team یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Spectrubes.center

مشخصات بازی Spectrubes:نام بازی :  Spectrubesپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2016شرکت سازنده :The Light Sword Teamمنتشر کننده :The Light Sword Teamسبک بازی :ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Spectrubes

لینک دانلود