تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Spheroids – PC

در Spheroids شما تحت کنترل لوکاس، یک پسر کانادایی پر سر و صدا است که با همراهی دانشمند دیوانه اوتو پس از کشف این که دولت از جهان دایره ای که در آن زندگی می کنند پنهان می کند، جهان های جایگزین را پنهان کرده است. متأسفانه این جهان های جایگزین حاوی حوزه ها که مایل به چرخاندن همه چیز، بنابراین آن را به لوکاس برای نجات جهان از این بیگانگان خطرناک: اسپرهید.این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Eclipse Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Spheroids.center

مشخصات بازی Spheroids:نام بازی :  Spheroidsپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Eclipse Gamesمنتشر کننده :Eclipse Gamesسبک بازی :اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Spheroids

لینک دانلود