تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Split Second برای کامپیوتر

Split Second یک بازی آرکید , ریسینگ می باشد که توسط استودیو Black Rock ساخته شده است و توسط استودیو Disney Interactive برای کنسول های ایکس باکس 360 , پلی استیشن 3 و PC در سال 2010 منتشر شد . در این بازی بازیکنان در یک شو تلوزیونی به نام Reality TV شرکت می کنند . این برنامه ی تلوزیونی مسابقاتی را برای کسب افتخار و کسب پول برگزار می کند . در طول مسابقات بازیکنان می توانند Powerplay خود را بسازند . هنگامی که بازیکنان رکوردهای خود را ثبت می کنند رویداد های مختلف می توانند باعث ایجاد مانع برای بازیکنان شوند . بازیکنان در مجموع باید در 72 مسابقه شرکت کرده که در 12 قسمت با مدهای مختلف در دسترس می باشد . به عنوان مثال در مد Survival بازیکنان باید به مسیر مشخص شده در طول زمان داده شده برسند . یا در مد Air Strike بازیکنان باید از موشک های شلیک شده از طرف هلی کوپتر به سمت خود نجات پیدا کنند . بخش مولتی پلیر نیز در بازی وجود دارد که تا 2 نفر به صورت آفلاین و 8 نفر به صورت آنلاین را پشتیبانی می کند . شما می توانید این بازی زیبا را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت نمایید .

تصاویری از محیط بازی Split Second

دانلود بازی Split Second برای کامپیوتر Split.Second-2.www.Download.ir

حداقل سیستم موردنیاز:

– Microsoft Windows 7 / Vista SP2 / XP SP3

– 3.0 GHz Intel Pentium D processor (Windows 7 / Vista / 2.6 GHz Intel Pentium D processor (Windows XP) or 2.0 GHz AMD Athlon ™ 64 X2 or equivalent processor

– 2.5 GB RAM (Windows 7 / Vista ) / 2.0 GB RAM (Windows XP)

– 6.5 GB uncompressed hard drive space

– 256 MB DirectX 9.0c-compatible, 3D video card supporting Shaders 3.0 (NVIDIA GeForce 7600 or better, ATI Radeon ™ X1600 or better)

– 16-bit DirectX 9.0c-compatible sound card

دانلود بازی Split Second برای کامپیوتر با لینک مستقیم از دانلود فارسی

لینک دانلود