تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Squash Kings VR – PC

Squash Kings VR یک بازی اسکواش واقع گرایانه با استفاده از سیستم های واقعیت مجازی طراحی شده است. اگر میخواهید از طریق VR از ورزش راکت لذت ببرید، این بازی یکی از بهترین بازی ها خواخد بود. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Appnori Inc. یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: ورزش کنید و لذت ببرید! این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Squash.Kings.VR.center

مشخصات بازی Squash Kings VR:نام بازی :  Squash Kings VRپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Appnori Inc.منتشر کننده : Appnori Inc.سبک بازی : شبیه ساز، ورزشینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Squash Kings VR

لینک دانلود