تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Starpoint Gemini Warlords Rise of Numibia – PC تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/04/02 آپدیت v2.020.0 نسخه CODEX اضافه شد.

Starpoint Gemini Warlords Rise of Numibia تهدیدی جدیدی در سیستم Gemini ایجاد شده است. قبایل Numibian در اوج قدرت و بزرگی و شکوه و در عین بی رحمی در سیستم Orion شکست خوردند و از قدرت خود ساقط شدند. حال اکنون زمانی است که آنها دوباره به سیستم Gemini بازگشته اند. این بار با فرمانروایی جدید و همچنین نقشه هایی جدید برای تسخیر سرزمین شما وارد نبرد شده اند تا جانی دوباره بگیرند. انتخاب با شماست! هم می توانید به عنوان Numibians برای تسخیر Gemini وارد نبرد و جنگ شوید و یا اینکه با یک سناریوی جدید برای دفاع از Gemini در برابر تهاجم دشمن وارد عمل شوید. بنابراین زود تصمیم بگیرید که در کدام جبهه وارد جنگ شوید. حمله و یا دفاع!

سایر مشخصات : بازی Starpoint Gemini Warlords Rise of Numibia یک جنگ تمام عیار و جذاب است که می توانید با لذت وارد آن شوید. نقشه قلمرو Gemini سی درصد بزرگتر شده است بنابراین می توانید با انتخاب تسخیر این سرزمین به فضای بیشتری دسترسی پیدا کنید. در این بازی سه حذب و جناح مختلف وجود دارد. این جناح ها به نام های Highland, Eastland, Tswana می باشند که می توانید هرکدام را انتخاب کنید. همان طور که بیان شد می توانید سناریوی بازی خود را انتخاب کنید که از ویژگی های منحصر به فرد بازی می باشد. یا برای Numibia بجنگید و یا در مقابلشان! به علاوه اینکه می توانید از 7 سفینه که دارای طراحی های جدید با قبلیت های ویژه می باشد استفاده کنید. این بازی جذاب مشتمل بر 4 سیاره مختلف می باشد که گیم پلی ویژه آن باعث شده کاربران بسیاری را جذب کند و پای بازی بکشاند.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

Starpoint.Gemini.Warlords.Rise.of.Numibia.center

مشخصات بازی Starpoint Gemini Warlords Rise of Numibia :نام بازی : Starpoint Gemini Warlords Rise of Numibiaپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 20Feb, 2018شرکت سازنده : Little Green Men Gamesمنتشر کننده : Iceberg Interactiveسبک بازی : اکشن، استراتژیک، شبیه سازی، نقش آفرینیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Starpoint Gemini Warlords Rise of Numibia

لینک دانلود