تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Steins Gate برای Xbox 360 و PS3

بازی Steins Gate در سبک رمان تصویری می باشد که توسط استودیوهای 5pb. , Nitroplus ساخته شده و استودیوی .5pb این بازی را برای پلتفرم PS3 و Xbox 360 منتشر کرده است . بازی Steins Gate برنده ی جایزه ی بهترین بازی علمی تخیلی که بر پایه رمان تصویری بود را کسب کرده است . گروهی از دانشمندان نوجوان راهی برای تغییر گذشته از طریق فرستادن پیام از مایکرووهای تغییر یافته پیدا کرده اند . آزمایش های آنها از کنترل خارج شده و در یک توده در اطراف SERN گرفتار می شوند .

خلاصه داستان : اتفاقات بازی Steins Gate درست یک سال بعد از Chaos;Head می باشد و در Akihabara در جریان است . براساس گفته آقای Chiyomaru Shikura کارگردان بازی شهر Akihabara به این دلیل انتخاب شده است که دسترسی به قطعات سخت افزاری که بستری مناسب را برای انسان ها به وجود می آورد بسیار راحت بوده و آنها می توانند طرح ها و اختراع های خود را به راحتی پیدا سازند . مفهوم زمان و سفر در زمان هسته ی اصلی تشکیل دهنده ی بازی می باشد . گیم پلی بازی Steins Gate حوصله ی زیادی طلب می کند زیرا نوشته های مختلفی در طول بازی بر روی صفحه به نمایش درمی آید و یا گفت گوهای مختلفی که بین کارکترهای مختلف انجام می پذیرد . همانند بسیاری دیگر از بازی های سبک رمان تصویری نقاط حساسی در بازی Steins Gate وجود دارد که این انتخاب را به بازیکن می دهد ا با یک تصمیم گیری حساس سرنوشت ادامه ی بازی را تعیین کند .

مشخصات بازی :

نام بازی : Steins Gateپلتفرم : PS3 & Xbox 360زبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : 5pb. , Nitroplusمنتشر کننده : .5pbسبک بازی : Visual novelحجم فایل :نام فایل : BLES02142لینک مرتبط : Wikipedia
لینک دانلود