تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Steins Gate 0 – PC

بازی Steins Gate 0 یک بازی بسیار زیبا و مهیج در سبک باز های ماجرایی است. این بازی یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی MAGES.INC. طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . سرنوشت بشریت در دستان شماست . آیا شما می توانید مسیر سرنوشت را تغییر دهید ؟ و تمامی کسانی که دوستشان دارید را نجات دهید ؟ Steins Gate 0 توانسته است جوایز بسیاری را از جمله برنده بهترین بازی در سبک سفر در زمان و رمان تصویری علمی-تخیلی را کسب کند . بدون شک ، یکی از بهترین رمان های تصویری است که تا کنون ساخته شده . داستان بازی حول و حوش گروهی از دانشجویان جوان تکنولوژی های مفهومی روایت می شود که سعی می کنند با استفاده از یک مایکروویو تغییر یافته ، تغییراتی در گذشته اعمال کنند .

سایر مشخصات بازی : آرمایشات آنها از کنترل خارج می شود و نتایج عجیبی به دست می آید به طوری که اطراف آنها را توطئه ای دربرمی گیرد . تعامل با بازی از طریق سیستمی به نام phone trigger صورت می گیرد که در آن پلیر می تواند تماس ها و پیام های متنی را دریافت و تصمیم بگیرید که به آنها پاسخ دهد یا نه . رمان تصویری غیر خطی ، پایان های متفاوت ، لذت بردن از گرافیک HD ، تعامل از طریق تلفن همراه Rintaro به پاسخ و یا چشم پوشی از تماس و ارسال و دریافت ایمیل ، تاثیر انتخاب ها بر روند داستان و 30 تا 50 ساعت گیم پلی تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی است .

Steins.Gate.0.center

مشخصات بازی Steins Gate 0:نام بازی :  Steins Gate 0پلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : MAGES. Inc.منتشر کننده : Spike Chunsoft Co., Ltd.سبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Steins Gate 0

لینک دانلود