تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Still Here v0.09.03 برای اندروید + مود

Still Here بازی زیبای Still Here یک بازی جذاب به سبک ماجراجویی می باشد که حسی شبیه به قدم زدن در یک صبح آرام و دل انگیز را به کاربر القا می کند! این بازی دو بعدی یک پرواز زیبا در دنیایی خیالی با رمز و رازهای بسیار می باشد که شما باید آنها را کشف کنید و از آنها پرده بردارید. در این بازی شما باید کنترل یک کاراکتر دوست داشتنی و جذاب به نام Pip را به دست بگیرید. او در حال گردش در طبیعتی زیبا می باشد که شما باید او را همراهی کنید. شما باید برای رسیدن به اهداف خود چالش های بسیاری را پشت سر بگذارید. حرکت کاراکتر را می توانید بسیار ساده و آسان تنها با لمس کردن دو طرف صفحه انجام دهید.

سایر مشخصات : آیا Pip می تواند از اسرار پرده بردارد و کشف کند که چگونه و چرا در آنجا هیچ بشری را نمی توان مشاهده کرد؟! این بازی زیبا و ساده که با گرافیک HD و ویژگی های بصری و همچنین کاراکتر دوست داشتنی خود توانسته در مدت کوتاهی توجه بسیاری را به خود جلب کند و جای خود را در تلفن های همراه باز کند محصولی از استودیوی StillHere می باشد که اکنون در اختیار شما کاربران عزیز می باشد. بنابراین وارد شوید و از کاراکترهای زیبای بازی استفاده کنید تا رمز و رازها را کشف کنید.

دانلود بازی Still Here

ویژگی های بازی Still Here :– دارای 3 کاراکتر زیبا برای بازی– دارای 12 منطقه زیبا– چالش های متنوع در مکان های مختلف– صداگذاری جذاب و گرافیک خوش رنگ و لعاب بازی– کنترلرهای لمسی بسیار کارآمد و روان

Still Here

لینک دانلود