تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Stronghold Crusader 2 The Jackal and The Khan

بازی Stronghold Crusader 2 The Jackal and The Khan در سبک شبیه ساز , استراتژیک می باشد که توسط استودیوی FireFly Studios ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . The Jackal and The Khan جدیدترین بستهی الحاقی DLC بازی Stronghold Crusader 2 می باشد که برای اجرا به نسخه ی اصلی نیازمند است .

خلاصه داستان : The Jackal & The Khan نام DLC جدید Stronghold Crusader 2  می باشد که دارای بخش جدیدی در قسمت تک نفره و همچنین ویژگی های زیادی در هوش مصنوعی یا همان AI به وجود آورده است . دو مرد قدرتمند سعی دارند تا نیروهای خود را در سراسر حیات وحش دشت رهبری کنند . The Jackal و The Khan جنگجویان شجاعی هستند که بر دو اساس عقل و وفاداری نیروهای خود زنده مانده اند . هر دو راه مختلفی برای خود دارند خشن بودن Jackal در کنار بی باک بودن Khan بازیکنان سری Stronghold را با یک چالشی جدید روبه رو کرده است . Stronghold Crusader 2 The Jackal and The Khan دارای 9 ماموریت جدید در کنار 2 دشمن متفاوت و جدید و طراحی های و شخصی سازی های زیاد در بخش ساخت قلعه می باشد .

The Jackal :

یک جنگجوی ماهر که صورت خود را پشت یک کلاه خود آهنی پنهان کرده است که به شکل یک Jackal یا همان شغال است . هنگامی که در نسه ی اصلی بازی Stronghold که در سال 2001 منتشر شد The Wolf قلعه ی او را تصرف کرده بود او به ناچار به سمت شرق پناه برد و توانست توسط Jackal و متحدان او نجات پیدا کند .

The Khan :

خان متعلق به جایی خاص نبوده و به سرزمین خود پای بند است و دارای سبک مبارزه قدیمی و مخصوص به خود است . در بیشتر دوران جوانی خود او نقش یک رهبر را برای سربازان خود داشت . بیشتر جنگجویان آن زمان به دنبال سود خود بودند ولی یاران Khan مردانی بودند که به دنبال نبردهای عظیم و با شکوه می گشتند .

مشخصات بازی :نام بازی : Stronghold Crusader 2 The Jackal and The Khanنام بازی (فارسی) : جنگ های صلیبی 2 شغال و خانپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : FireFly Studiosمنتشر کننده : FireFly Studiosسبک بازی : شبیه ساز , استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط :Steam

* برای اجرای این DLC نیاز به نسخه ی اصلی دارید که می توانید آن را از اینجا دانلود کنید *

لینک دانلود