تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Sudden Strike 4 Road to Dunkirk – PC تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

96/11/20 آپدیت 106 نسخه RELOADED اضافه شد

جنگ های بی شماری در جهان وجود داشتند که دلیری سربازان را به رخ کشیده اند. کشور فرانسه نیز میزبان بسیاری از این جنگ ها بوده است. بازی Sudden Strike 4 Road to Dunkirk رایتگر یکی از جذابترین و زیباترین نبرد های تاریخ است که در شهر ساحلی Dunkirk در خلال نبرد Operation Dynamo رخ داده است. در این جنگ سربازان باید به نجات هم رزمان خود می شتافتند و آنها را نجات می دادند. در خلال سال های 1940، سربازان بریتانیایی و فرانسوی در شهر Dunkirk گرد هم می آیند تا تجدید قوا کنند تا بتوانند خود را در برابر حملات آلمان ها آماده کنند. از طرفی نیروهای آلمانی تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا در یک نبرد وحشتناک آنها را در هم بکوبند.

سایر توضیحات: بازی Sudden Strike 4 Road to Dunkirk شما را به دو جناح مختلف و جبهه مخالف هدایت خواهد کرد. یک بازی شما در نقش نیروهای آلمانی خواهید بود و در دیگر جبهه شما باید سرلشکری سربازان بریتانیایی را به دست بگیرید تا با دشمن خود بجنگید. در این بازی شما می توانید علاوه بر نیروهای قبلی، از بیش از 10 نوع نیرو و سرباز جدید نیز بهره بگیرید. بازی Sudden Strike 4 Road to Dunkirk توسط شرکت Kite Games برای پلتفرم های ویندوز، مک و لینوکس تولید و توسط شرکت Kalypso Media Digital به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود Sudden Strike 4 Road to Dunkirk جدید

مشخصات بازی Sudden Strike 4 Road to Dunkirk :

نام بازی : Sudden Strike 4 Road to Dunkirkپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Kite Gamesمنتشر کننده : Kalypso Media Digitalسبک بازی : استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Sudden Strike 4 Road to Dunkirk

لینک دانلود