تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Super Heroes: Men in VR beta – PC

Super Heroes: Men in VR beta یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های VR اکشن و شبیه ساز است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Bellcat Game تولید و توسط همین کمپانی منتشر گردید. در این باز شما محیط های مختلفی را تجربه خواهید کرد که در نوع خود بی نظیرند. این بازی به شما احساس هیجانی مضاعف می دهد که به نوعی شما نیز مانند سایر پلیرها که در مورد این بازی نظر داده اند، معتاد این بازی خواهید شد. این بازی از نظر محیط گرافیکی چندان خوب به نظر نمی رسد اما همین گیم پلی بازی باعث سرگرم شدن شما در این بازی خواهد شد. این بازی دارای گیم پلی سبک ولی با جزئیات تمام می باشد که هر پلیری را با هر سبک شیفته خود خواهد ساخت. کمپانی بازی سازی Bellcat Game یک کمپانی مطرح در زمینه طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Super.Heroes.Men.in.VR.beta.center

مشخصات بازی Super Heroes: Men in VR beta:نام بازی :  Super Heroes: Men in VR betaپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Bellcat Gameمنتشر کننده : Bellcat Gameسبک بازی : اکشن، شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Super Heroes: Men in VR beta

لینک دانلود