تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Super Slime Arena – PC

Super Slime Arena یک بازی مبارزه با حزب چند نفره است که در دسترس بودن دسترسی به بخش های مختلف و هرج و مرج است. هر لکه ای یک حمله ی منحصر به فرد دارد و هر حمله ی یک ضربه ی KO است. هر زمانی که لجن خود را KO می شود، شما به عنوان یک شخصیت دیگر respawn. استعداد واقعی نیاز به درک 32 تنبلی با ویژگی های منحصر به فرد دارد و یادگیری نحوه توانایی های آنها در بیش از هزار امتحان ممکن را تعامل می کند! این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی JellyTeam یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

Super.Slime.Arena.center

مشخصات بازی Super Slime Arena:نام بازی :  Super Slime Arenaپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : JellyTeamمنتشر کننده : JellyTeamسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Super Slime Arena

لینک دانلود