تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Superfrog قورباغه قهرمان

بازی Superfrog قورباغه قهرمان , یک تقلید موفق از بازی معروف قدیمی و پر طرفدار سوپر ماریو است که با همان شکل و شمایل و مراحل هیجان انگیز طراحی شده است ، استودیوی Team 17 تیم 17 بیشتر به خاطر سری بازی های محبوب Worms کرم ها شناخته شده است ، اما آن ها یک شاهکار دیگر نیز در پرونده ی خود دارند و آن هم  Superfrog است که برای اولین بار در سال ۱۹۹۳ توسط استودیوی Team 17 روی ۴ عدد فلاپی دیسک و برای کامپیوترهای Amiga منتشر شد .

داستان بازی از این قرار است که روزی روزگاری در سرزمین Magic Kingdom پادشاه جادوگران ، یک شاهزاده به همراه همسر زیبای خود خوش و خرم زندگی می کردند . اما همیشه یک جادوگر حسود وجود دارد که چشم دیدن این خوشبختی را ندارد . جادوگر حسود داستان ما ، شاهزاده جوان را تبدیل به یک قورباغه کرده و عروس او را به قلعه ی خود می برد . در حالی که روز ها می گذشت و شاهزاده سعی می کرد با قورباغه بودنش کنار بیاید ، آب رودخانه یک بطری مرموز محتوی ماده ای به نام Lucozade را با خود آورد و قورباغه پس از نوشیدن از بطری مرموز ، از قورباغه به یک قورباغه قهرمان تبدیل شد و برای گرفتن انتقام از جادوگر و بازگرداندن همسر خود ، عازم سفری پرخطر شد . شما می تواانید این بازی زیبا را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از باری لذت ببرید .

 

توجه : آنتی ویروس ها نسبت به این نسخه بازی حساس هستند . قبل از خارج کردن فایل بازی حتما آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید .

 

ویژگی های بازی :

– گرافیک مناسب

– وجود 24 مرحله مختلف

– گرافیک سه بعدی

 

مشخصات بازی :

نام بازی Superfrog

نام بازی (فارسی) : قورباغه قهرمان

زبان : انگلیسی

پلتفرم : PC

سال انتشار : 2013

شرکت سازنده : Team 17

منتشر کننده : Team 17

سبک بازی : آرکید

 

تصاویری از محیط بازی :

superfrog.1.www.downloadsuperfrog.2.www

 

حداقل سیستم مورد نیاز :

Os : Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Processor: Intel Pentium IV processor with a clock frequency of 1.8 GHz
Memory: 1 GB / 2 GB
Video Card: 256 MB VRAM
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0
Hard disk space: 100 MB

 

دانلود بازی Superfrog قورباغه قهرمان با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

لینک دانلود