دانلود بازی Surviving Mars Spirit – PC نسخه GoG

به خانه خوش آمدید! حال زمان آن رسیده تا برای اولین بار روی سیاره سرخ قدم بگذارید و اولین نشانه های تمدن انسان را در سیاره مریخ بنا کنید. برای شروع به چیز های محدودی نیاز دارید! مقداری اکسیژن، وسایل ساخت و ساز، دهه ها تجربه و کمی حس کنجکاوی برای کشف راز جعبه های سیاهی که از ناکجاآباد به این مکان آمده اند. با کمی تلاش می توانید این مکان به ظاهر مرده را به جایی برای زندگی تبدیل کنید. بازی Surviving Mars Spirit یک بازی علمی – تخیلی است که در آن شما باید یک شهر و مجموعه انسانی را روی سیاره مریخ بسازید. برای مدیریت این مردمان  باید نهایت درایت خود را به کار گیرید و ایده های خود را برای رفاه مردم پیاده سازی کنید.

سایر توضیحات: بازی Surviving Mars Spirit نسخه جدیدی از بازی Surviving Mars است که در آن شما باید حس رقابت و بهتر شدن را در مردمان خود زنده کنید و به آنها یاد بدهید که همه چیز با تلاش به دست خواهد آمد. بازی Surviving Mars Spirit توسط شرکت Haemimont Games برای پلتفرم ویندوز به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

مشخصات بازی Surviving Mars Spirit :

نام بازی : Surviving Mars Spiritپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Haemimont Gamesمنتشر کننده : Haemimont Gamesسبک بازی : شبیه ساز – استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Surviving Mars Spirit

لینک دانلود