تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Sword Art Online Fatal v1.5.0 نسخه FCKDRM

به روز رسانی :

1397/08/27 نسخه جدید FCKDRM اضافه شد.

Sword Art Online Fatal Bullet در بازی Sword Art Online Fatal Bullet که در سبک بازی های اکشن و نقش آفرینی است و به تازگی در سال 2018 میلادی منتشر شده است، سرنوشت شما رقم خورده است، اما تغییر آن به دست شما امکان پذیر است! در دنیای بازی Sword Art Online Fatal Bullet که شما سردسته و پیش قدم هستید، داستانی مهیج را تجربه خواهید کرد. کاراکتر و شخصیت مورد نظر خود را به صورت اختصاصی بسازید و در دنیایی که رو به نابودی است، کاوش و تجربه یک بازی سوم شخص و تیراندازی را تجربه کنید. به سوی دشمنان حرکت کرده و با سلاح هایی که در اختیار دارید آن ها را نابود کرده و از پیش رو بردارید تا مسیر را برای خود هموار کنید.

سایر توضیحات : در طول ماجراجویی خود در دل بازی جایی که به اوج ترس و هیجان می رسید با شانس هایی مواجه می شوید که با استفاده از آن ها میتوانید در های امید را به سوی خود باز کنید و از کمک های پنهانی بهره ببرید. در جریان بازی و در برخورد با موانع و مشکلات مجبور خواهید شد که تصمیم های سختی بگیرید، اما همان طور که می دانید هر تصمیمی هزینه هایی خواهد داشت! آیا می توانید امید را برگردانید یا نه ؟!! این ماجراجویی شماست، این داستان شماست.. اگر آمادگی یک ماجراجویی با هیجان را دارید هرگز بازی Sword Art Online Fatal Bullet را از دست ندهید. هم اکنون این بازی مهیج با لینک دانلود مستقیم در سایت دانلود فارسی قابل دانلود می باشد.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Sword.Art.Online.Fatal.Bullet.FULL.UNLOCKED.center

مشخصات بازی Sword Art Online Fatal Bullet :نام بازی : Sword Art Online Fatal Bulletپلتفرم : PCزبان : انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیاییسال انتشار : 2018شرکت سازنده : DIMPSمنتشر کننده : BANDAI NAMCO Entertainmentسبک بازی : اکشن و نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Sword Art Online Fatal Bullet

Your fate has just begun…
Experience an original story where you are the protagonist in the world of Gun Gale Online. Create your own avatar and explore devastated lands while experiencing exciting third person shooting in this action RPG. Encounter enemies and run into new and familiar faces from the Sword Art Online series.
Journey through a world of guns where after a chance encounter you’ll gain the help of a very rare AI, ArFA-Sys.
Along the way, you will have to make choices.
But every choice comes with a price…
Will you bring hope or despair?
This is your adventure… This is your story…

لینک دانلود