تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Tale of Fallen Dragons v1.0.6a – PC نسخه Early Access

این اژدهایان بی اراده از زمان تولدشان به سرزمین های اطراف آسیب رسانده اند. برای پایان دادن به این هرج و مرج، فرزندان پنج قبیله بزرگتر به هم پیوستند و یک جادوگر قدرتمند را منتشر کردند. در نهایت، اژدها شکست خورد و به زیر معبد اژدها افتاد. بازی Tale of Fallen Dragons یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های اکشن و ماجرایی است که در سال 2017 توسط کمپانی بازی سازی مطرح BigTapir Games تولید و توسط این کمپانی منتشر گردید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی BigTapir Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Tale.of.Fallen.Dragons.center

مشخصات بازی Tale of Fallen Dragons:نام بازی : Tale of Fallen Dragonsپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : BigTapir Gamesمنتشر کننده : BigTapir Gamesسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Tale of Fallen Dragons

لینک دانلود