تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Tales from Candlekeep Qawasha the Human Druid – PC نسخه PLAZA

Tales from Candlekeep Qawasha the Human Druid روی عذاب مرگ نقطه پایان بگذارید! Qawasha عضوی از Emerald Enclave می باشد. داستان بازی Tales from Candlekeep – Qawasha the Human Druid بدین شرح است که کاهن به همراه ندیمی به نام Kupalué کلمه ای که در فرهنگ به معنی پیاده روی روی علف های هرز می باشد، سفری پر مخاطره و طولانی را آغاز می کند. Qawasha گاهی همراه و ندیم خود را به صورت ساده Weed منسوب می کند و مورد خطاب قرار می دهد. Qawasha و ندیم خود در طول سفر و حرکت با زبان منحصر به خودشان صبحت می کنند و با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. Qawasha به همراه دوست خود در طول سفر امیدوارند که از جنگل ارواح که منطقه را پر مخاطره و تهدید آمیز کرده اند عبور کنند و به سلامت به مقصد خود برسند.

سایر مشخصات : از جمله توانایی ها و قدرت های کاراکترهای بازی می توان به قدرت Kupalué در زمانی که Qawasha مورد حمله دشمنان قرار گرفته اشاره کرد که به آنها نزدیک می شود و آنها را از پای در می آورد. همچنین Qawasha همراه خود یک چوب دستی با قدرت ماورائی دارد که با استفاده از آن می تواند به هیولاها و کسانی که قصد حمله به او را داشته باشند ضد جمله بزند و آنها را از پای درآورد. این سرزمین خود به تنهایی به Qawasha در طول سفرش کمک می کند تا سرعتش افزایش پیدا کند و این توانایی را داشته باشد که از همه پیش تر باشد. همچنین Barkskin به Qawasha کمک می کند تا پوستش مانند پوست درخت سخت و محکم شود تا بتواند تحمل و قدرت بیشتری داشته باشد. به علاوه اینکه در این بازی ویژگی ها و امتیازاتی قرار دارد که در سفر به شما کمک های بسیاری می کند تا به سلامت به مقصد برسید و هدف خود را عملی سازید.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Tales.from.Candlekeep.Qawasha.the.Human.Druid.center

مشخصات بازی Tales from Candlekeep Qawasha the Human Druid :نام بازی : Tales from Candlekeep Qawasha the Human Druidپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 15Feb, 2018شرکت سازنده : BKOM Studiosمنتشر کننده : BKOM Studiosسبک بازی : استراتژی، ماجراجویی، نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Tales from Candlekeep Qawasha the Human Druid

لینک دانلود