تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Tales of Hongyuan – PC نسخه PLAZA + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/06/05 آپدیت جدید اضافه شد.

Tales of Hongyuan در بازی Tales of Hongyuan که به سبک شبیه ساز و استراتژیک ساخته شده است، شما در یک جزیره اختصاصی قرار دارید. می توانید در آن کاوش کنید و منابع متعددی را کشف کنید و از آن ها برای ساخت بنا ها و ساختمان های مختلف استفاده کنید. تاجران را از سراسر دنیا به جزیره خود جذب کنید و با این کار زمینه رونق جزیره کوچک خود را فراهم کنید. داستان بازی در یک جزیره به نام Ground Hong رقم می خورد، جایی که بیش از 30 مکان مختلف نظیر روستاها، شهرها، دریا، کوه و جنگل را شامل می شود. علاوه بر بازی در این منطقه زیبا شما میتوانید اطلاعات خود را نیز درباره این مکان فوق العاده مهیج بالا ببرید. اما از حمله دشمنان خود در طول بازی غافل نشوید. چراکه جنگ همیشه یکی از ارکان اصلی بازی های استراتژیک است. ویژگی های منحصر به فردی در بازی برای شما مهیا شده تا با استفاده از آن ها بتوانید به اهدافتان برسید.

سایر توضیحات : نیروهای خود را سر و سامان بدهید و لشگری قدرتمند و بی رحم در برابر دشمنان بسازید تا با این کار، دشمن حتی فکر حمله به شما را در سر نپروراند. با استفاده از نقشه میتوانید تمام نقاط را بررسی کرده و کوچکترین حرکات را نیز زیر نظر بگیرید. بازی بسیار مهیج Tales of Hongyuan یک از بهترین بازی های استراتژیک در سبک شبیه سازی نیز هست که علاقه مندان بسیاری دارد. اگر شما هم از دوستداران بازی های استراتژیک و شبیه ساز هستید میتوانید بازی Tales of Hongyuan را با لینک مستقیم دانلود از سایت دانلود فارسی دانلود کرده و بازی کنید.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Tales.of.Hongyuan.center

مشخصات بازی Tales of Hongyuan :نام بازی : Tales of Hongyuanپلتفرم : PCزبان : انگلیسی و چینیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : 弘原游戏منتشر کننده : 弘原游戏سبک بازی : استراتژیک و شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Tales of Hongyuan

لینک دانلود