دانلود بازی Temple Run 2 V1.32 برای اندروید + مود + مگامود

Temple Run 2 را میتوان پرچمدار بازی های سبک دونده و یا Runner دانست. بی شک دانلود میلیونی این بازی، سازنده خود یعنی Imangi Studios را مجاب کرد که نسخه ی جدید خود را برای پلاتفرم های مختلف موبایل با داستانی جدید عرضه نماید. زمانی که شما به دنبال سکه های بیشتر و امتیاز بیشتر در دل جنگل های مخوف در حال دویدن هستید و یا در معبدهای مختلف با غولها و کاراکترهای مختلف در حال مسابقه دادن هستید. زمانی که شما باید از میان دام های مختلف به سلامت عبور کنید. تمامی اینها از دستاوردهای این بازی جذاب است که میتواند با گیم پلی خود شما را ساعت ها سرگرم کند.

سایر توضیحات: Temple Run 2 بی شک جزو محبوبترین بازی های شرکت بازیسازی Imangi Studios است و داستان آن با داستان نسخه ی پیشین خود تفاوت چندانی ندارد اما وجود شخصیت های جدید و واقعی نظیر Zack, Bruce Lee, wonder, Usain Bolt و … و همچنین چالشهای جدید این نسخه را از نسخه ی پیشین خود متفاوت کرده است. شما با جمع آوری امتیاز میتوانید مراحل مختلف و شخصیت های مختلف را آزاد کنید و همچنین به مرور از آپدیت های خود شرکت نیز برای دستیابی به گزینه های بیشتر استفاده کنید.

یکی از نکات قابل توجه برای هواخواهان این بازی داستان آن است که میتوان آن را مشابه داستان های سالهای 1980 آمریکا و اروپا دانست. زمانی که توجه بیشتر مردم به سرزمین های ناشناخته برای بدست آوردن گنج های نهفته بود. شخصیت اصلی این داستان هم به کوهستانی در یک جزیره دور افتاده و ناشناخته سفر میکند. در طی این سفر ناگهان اون به یک معبد مقدس برخورد میکند که روی سردر آن یک نقاب طلایی نقش بسته است. پس او تصمیم میگیرد که این نقاب را برداشته و از آن جنگل بگریزد اما غافل از اینکه آن نقاب و تمامی اشیاء آن معبد توسط یک میمون بزرگ محافظت میشود. شخصیت بازی شروع به دویدن میکند و میمون مخوف نیز با فاصله ی کمی پشت سر او در حال تعقیب است. حال وظیفه ی شماست که این شخصیت و نیز شخصیت های دیگر بازی را به سلامت از دست میمون بزرگ رها کنید. البته باید توجه کنید که این جزیره راه خروج ندارد و هرکسی بیشترین زمان را از دست میمون فرار کند، بیشترین امتیاز را دریافت میکند.

برخی از ویژگی های بازی Temple Run 2:

گرافیک HD

گرافیک بهبود یافته نسبت به نسخه قبلی

وجود شخصیت های مختلف

وجود چالش های مختلف و جذاب

موسیقی متن زیبا

ویژگی های اضافه شده در نسخه 1.32:

بهبود گرافیک و گیم پلی بازی

اضافه شدن آیتم ها و شخصیت های جدید

ویژگی های نسخه مود:

پول بی نهایت

آنلاک شده

لینک دانلود