تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Tennis in the Face – PC

Tennis in the Face یک بازی جذاب و سرگرم کننده و دوست داشتنی! در این بازی شما می توانید به شادی و لذت بپردازید و از خلاقیت های موجود در بازی استفاده کنید تا لحظاتی شاد و دلچسب داشته باشید. در بازی Tennis in the Face شما باید به Pete Pagassi کمک کنید تا شهر را از دست نوشیدنی های انرژی زای شیطانی و بد نجات دهد. در این بازی شما باید با استفاده از توپ تنیس و ضربه های دقیق با توپ و راکت تنیس به سمت دیوانه های غیر عادی، پلیس ضد شورش و همه معتادین به این نوشابه های شیطانی شلیک کنید و آنها را از پای درآورید. نجات شهر به شما بستگی دارد. باید توپ را به سمت هدف پرتاب کنید. طوری که از روی دیوارها به سمت اهدافی که کمین گرفته اند و پنهان شده اند برخورد کند و سپس این شما باشید که شاهد افتادن هدف ها از بالا به پایین باشید.

سایر مشخصات : اگر به دنبال یک بازی متفاوت و هیجان انگیز هستید بازی Tennis in the Face می تواند یک پیشنهاد خوب باشد. باید استادانه به سمت هدف به صورت زنجیره ای توپ پرتاب کنید و به تماشای سقوط و نابودی آنها بنشینید. به علاوه اینکه لحظه آخر برخورد و نابودی را می توانید به صورت آهسته مشاهده کنید و لبخند بزنید و لذت ببرید! درک آسان فیزیک حاکم بر بازی از جمله امتیازات بارز آن می باشد. شما می توانید به آسانی با حرکت ماوس و مشاهده خط هدف و یک کلیک به سمت نشانه شلیک کنید. این بازی زیبا شامل 100 مرحله جذاب می باشد که شما را به چالش می کشاند. امتحان کنید!!

Tennis.in.the.Face.center

مشخصات بازی Tennis in the Face :نام بازی : Tennis in the Faceپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 18Nov, 2015شرکت سازنده : 10tons Ltdمنتشر کننده : 10tons Ltdسبک بازی : اکشن ، ورزشی ، Indieامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Tennis in the Face

لینک دانلود