تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Terra Mystica – PC

بازی Terra Mystica یک بازی استراتژیک زیبا برای علاقه مندان به بازی هایی در این سبک است. این بازی برای همه چالش برانگیز است. گیمرها از مراحل دشواری باید عبور کنند. آرامش در این بازی با آهنگ بی نظیر آن باعث تمرکز هرچه بیشتر بازیکنان می شود. پلتفرم این بازی به گونه ای است که می تواند هر گیمری را با هر سبکی که علاقه مند است، تا ساعت ها سرگرم نگه دارد. این بازی مراحل مختلفی دارد که در ابتدا به آسانی پیش می رود. اما ادامه راه به همین راحتیها هم نیست! بازیکن باید تلاش کند تا بتواند مراحل مختلف را به گونه ای به اتمام برساند که بیشترین امتیاز را از آن خود نموده و بتواند خود را در مراحل سختی که پیش رویش است بیازماید. این بازی بسیار سرگرم کننده است. پس اگر شما نیز به این سبک از بازی ها علاقه مند هستید پس پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید.

سایر مشخصات بازی: Terra Mystica یک بازی استراتژی با یک اصل ساده بازی است که شانس بسیار کمی در آن وجود دارد. شما به یکی از 20 جناح در تلاش برای تبدیل چشم انداز در بازی به نفع خود به منظور ساخت سازه های خود هستید. از یک طرف، نزدیکی به بازیکنان دیگر گزینه های خود را برای گسترش بیشتر محدود می کند، اما از سوی دیگر هرچند که در طول بازی برخی از مزایا را ارائه می دهد. این درگیری منابع در Terra Mystica غیر قابل اجتناب است. سازه ها ممکن است به منظور فراهم آوردن منابع بیشتر، مانند Workers، Pries، ارتقا یابد. 20 جناح به خوبی طراحی شده، هر کدام دارای توانایی های منحصر به فرد خاص هستند. همچنین کارت جایزه قابل تعویض اجازه می دهد تا بتوانید نیروهای خود را ارتقا دهید.

Terra.Mystica.center

مشخصات بازی Terra Mystica:نام بازی :  Terra Mysticaپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : DIGIDICEDمنتشر کننده : DIGIDICEDسبک بازی : استراتژیکنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Terra Mystica

لینک دانلود