تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی The Balcony – PC

در بازی The Balcony، در مبارزات انتخاباتی، هدف شما این است که دستورات رئیس خود را دنبال کنید تا اهداف بدنام را از خیابان ها بیرون کنید. گاهی اوقات آسان نیست که تعیین کنید که هدف فعلی شما چیه، چرا باید مراقب باشید که هیچ شهروندی را آسیب نبینید. به دست آوردن امتیاز با موفقیت حذف اهداف خود را. غیرنظامیان آسیب دیده و یا اموال آنها امتیاز خود را به ترتیب به ترتیب. تعداد زیادی از سطوح با محیط های مختلف و اثرات آب و هوا وجود دارد. هر سطح با موفقیت کامل باز کردن اشیاء جدید در حالت زامبی از ویژگی های این بازی است. کمپانی بازی سازی Holotna یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

The.Balcony.center

مشخصات بازی The Balcony:نام بازی :  The Balconyپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Holotnaمنتشر کننده : Holotnaسبک بازی : اکشن، ماجرایی، شبیه ساز، استراتژیکنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

The Balcony

لینک دانلود