تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی The Chronicles of Nyanya – PC نسخه PLAZA

The Chronicles of Nyanya کاراکتر Nyanya یک گربه باهوش و بامزه است که شما را با خود وارد سرزمینی رنگارنگ و جذاب می کند. در این دنیای شگفت انگیز با دوستان شیرین و ناز و بامزه Nyanya آشنا خواهید شد و با آن ها برای جنگیدن و به دست آوردن امتیازات ارزشمند تلاش خواهید کرد. شخصیت های مختلفی را ملاقات خواهید کرد که هرکدام با توانایی های منحصر به فرد خود به شما مراجعه می کنند. گاه باید آن ها را راهنمایی کنید و مشکل آن ها را حل کنید و گاه باید آن هایی را که دشمنان شما هستند و قصد نابودی شما را دارند نابود کنید. داستان جذاب و منحصر به فرد این ماجراجویی شگفت انگیز شما را به ادامه بازی تا رسیدن به مراحل پایانی بازی و کشف رمز و راز های سرزمین گربه ها تشویق خواهد کرد. گرافیک هنری بسیار جذاب و متنوع بازی از ویژگی های منحصر به فرد The Chronicles of Nyanya می باشد که باعث جذب بازیکنان شده است.

سایر مشخصات : زندگی در این دنیای جذاب و گفتگو با شخصیت های مختلف موجود و گذراندن لحظات شاد در کنار این گربه های بامزه از سرگرمی های تکرار نشدنی و جذابی است که هیچ گاه از ذهن شما فراموش نخواهد شد. ترکیب تم های فانتزی مختلف و رنگارنگ در بازی از شگردهای طراحان ماهر آن در جذب بازیکنان می باشد که در این بازی زیبا کاملا موفق عمل کرده است که باعث شده بازیکنان از تمام رده های سنی کوچک و بزرگ را به خود جذب کند. این سرزمین رنگارنگ هیچ چالش نگران کننده ای در خود ندارد. اگر می خواهید از بازی لذت ببرید و سرگرم شوید ما The Chronicles of Nyanya را به شما پیشنهاد می دهیم.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

The.Chronicles.of.Nyanya.center

مشخصات بازی The Chronicles of Nyanya :نام بازی : The Chronicles of Nyanyaپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 16Feb, 2018شرکت سازنده : Hamstercubeمنتشر کننده : Fat Dog Gamesسبک بازی : ماجراجویی ، نقش آفرینیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

The Chronicles of Nyanya

لینک دانلود