تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی The District – PC نسخه Early Access

The District بحرانی جدی در مناطقی از کشور روسیه اتفاق افتاده و اوضاع و شرایط را در منطقه از حالت عادی خارج کرده است و بقای انسان ها را با خطر مواجه کرده است. امنیت و آرامش در شهر از بین رفته و مردم در حال فرار برای نجات جان خود از این بحران و نتایج بعدی آن از جمله بیماری های در حال شیوع هستند. هیچ قدرت و حکومتی برای رسیدگی به شهر و کنترل اوضاع وجود ندارد. شما به عنوان ناجی وارد این سرزمین می شوید. ابتدا تمام شرایط و موارد پیش آمده را به خوبی و با دقت بررسی کنید و هوشیارانه تجهیزات مورد نیاز برای مقابله با این بحران جدی را برآورد کنید و برای نجات جان و مال افراد این سرزمین در حال نابودی که از شما کمک خواسته اند تلاش کنید و قهرمان داستان شوید.

سایرر توضیحات: با جستجو در شهر ابتدا پناهگاهی امن برای خود بسازید و آب و غذا برای تامین انرژی و قدرت برای زنده ماندن و نجات مردم شهر جمع آوری کنید. تمام مردم شهر به ویروسی ناشناخته مبتلا شده اند که هیچ درمان پزشکی برای کنترل و بهبود این بیماری وجود ندارد و منابع مالی کافی در دست نمی باشد و عده ای به فکر قرنطینه کردن افراد هستند. اگر شما سریع راه حلی پیدا نکنید و چاره ای نیاندیشید مردم کم کم جان خود را از دست خواهند داد! خوب فکر کنید و راهی بیابید. توجه داشته باشید که حیوانات وحشی عامل اصلی انتقال این ویروس در شهر می باشند. پس از آن ها دوری کرده و نابودشان کنید تا از انتقال هرچه بیشتر ویروس در میان اشخاص پیشگیری کنید. عجله کنید و تمام توان خود را برای نجات جان افراد و بازگرداندن آرامش به شهر بگذارید. این بازی با طراحی گرافیکی بسیار هیجان انگیز و جذاب در کنار  جلوه های صوتی بسیار گیرا سعی در جذب بازیکنان از سراسر جهان داشته و روز به روز بر امکانات آن افزوده می شود.

دانلود بازی The District

مشخصات بازی The District:نام بازی : The Districtپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 10Dec, 2017شرکت سازنده : DistrictTeamمنتشر کننده : DistrictTeamسبک بازی : اکشن و ماجراییلینک مرتبط : STEAM

The District

لینک دانلود