تبلیغات
تور

Thor-ads

تور باید در نبردی به سبک گلادیاتورها به جنگ دوست قدیمی خود یعنی هالک برود تا از وقوع پایان جهان جلوگیری کند

buttom

تبلیغات
بازی زولا

ZulaAds

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

ZulaCTA

دانلود بازی The District – PC نسخه Early Access

The District بحرانی جدی در مناطقی از کشور روسیه اتفاق افتاده و اوضاع و شرایط را در منطقه از حالت عادی خارج کرده است و بقای انسان ها را با خطر مواجه کرده است. امنیت و آرامش در شهر از بین رفته و مردم در حال فرار برای نجات جان خود از این بحران و نتایج بعدی آن از جمله بیماری های در حال شیوع هستند. هیچ قدرت و حکومتی برای رسیدگی به شهر و کنترل اوضاع وجود ندارد. شما به عنوان ناجی وارد این سرزمین می شوید. ابتدا تمام شرایط و موارد پیش آمده را به خوبی و با دقت بررسی کنید و هوشیارانه تجهیزات مورد نیاز برای مقابله با این بحران جدی را برآورد کنید و برای نجات جان و مال افراد این سرزمین در حال نابودی که از شما کمک خواسته اند تلاش کنید و قهرمان داستان شوید.

سایرر توضیحات: با جستجو در شهر ابتدا پناهگاهی امن برای خود بسازید و آب و غذا برای تامین انرژی و قدرت برای زنده ماندن و نجات مردم شهر جمع آوری کنید. تمام مردم شهر به ویروسی ناشناخته مبتلا شده اند که هیچ درمان پزشکی برای کنترل و بهبود این بیماری وجود ندارد و منابع مالی کافی در دست نمی باشد و عده ای به فکر قرنطینه کردن افراد هستند. اگر شما سریع راه حلی پیدا نکنید و چاره ای نیاندیشید مردم کم کم جان خود را از دست خواهند داد! خوب فکر کنید و راهی بیابید. توجه داشته باشید که حیوانات وحشی عامل اصلی انتقال این ویروس در شهر می باشند. پس از آن ها دوری کرده و نابودشان کنید تا از انتقال هرچه بیشتر ویروس در میان اشخاص پیشگیری کنید. عجله کنید و تمام توان خود را برای نجات جان افراد و بازگرداندن آرامش به شهر بگذارید. این بازی با طراحی گرافیکی بسیار هیجان انگیز و جذاب در کنار  جلوه های صوتی بسیار گیرا سعی در جذب بازیکنان از سراسر جهان داشته و روز به روز بر امکانات آن افزوده می شود.

دانلود بازی The District

مشخصات بازی The District:

نام بازی : The District

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 10Dec, 2017

شرکت سازنده : DistrictTeam

منتشر کننده : DistrictTeam

سبک بازی : اکشن و ماجرایی

لینک مرتبط : STEAM

The District

لینک دانلود