تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی The Elder Scrolls V Skyrim VR – PC نسخه DARKSiDERS

یکی دیگر از شاهکار های چند سال اخیر با نام The Elder Scrolls V Skyrim VR این بار با واقعیتی مجازی برای شما به ارمغان آورده شده است! دنیایی کاملا واقعی همراه با داستان اصلی بازی The Elder Scrolls V Skyrim! این بازی به ورژن اصلی خود وفادار مانده و تمام داستان قبلی همراه با تمام ماموریت ها به صورت کامل در این بازی گنجانده شده است بطوریکه به صورت مجازی با اژدها خواهید جنگید! بار دیگر اژدها به این سرزمین بازگشته و سایه شومش را بر سر آن افکنده است. به عنوان یک قهرمان، شما تنها کسی هستید که می توانید در مقابل این هجوم مقاومت کنید و این بیگانگان را از این سرزمین دور کنید.

سایر توضیحات: بازی The Elder Scrolls V Skyrim VR اینبار به صورت واقعیت مجازی برای پلتفرم ویندوز منتشر شده است. این بازی از شاهکار های شرکت Bethesda Game Studios است که در سال ها اخیر توانسته محبوبیت زیادی پیدا کند. نسخه واقعیت مجازی این بازی شامل تمام پک های الحاقی این بازی نظیر  Dawnguard, Hearthfire, و Dragonborn است.

*دقت کنید که این بازی برای اجرا شدن نیاز به عینک Virtual Reality دارد*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

The Elder Scrolls V Skyrim VR center

مشخصات بازی The Elder Scrolls V Skyrim VR :

نام بازی : The Elder Scrolls V Skyrim VRپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Bethesda Game Studiosمنتشر کننده : Bethesda Softworksسبک بازی : نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

The Elder Scrolls V Skyrim VR

لینک دانلود