تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی The Flesh God – PC

The Flesh God, زمین توسط یک جرم عظیم گوشت خورده شده است و شما تنها برای شکست آن است. اجرا کنید و ساقه برای زنده ماندن و کشتن دشمنان خود را در این بازی عمل بسته بندی شده. شلیک کردن به پرواز کردن، به سمت راست به سمت راست بکشید. شما توپچی هستید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Nuberu Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

The.Flesh.God.center

مشخصات بازی The Flesh God:نام بازی :The Flesh Godپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Nuberu Gamesمنتشر کننده :Nuberu Gamesسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

The Flesh God

لینک دانلود