تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی The friends of Ringo Ishikawa – PC

بازی The friends of Ringo Ishikawa یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های x است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح yeo تولید و توسط همین کمپانی نیز منتشر گردید. در این باز شما محیط های مختلفی را تجربه خواهید کرد که در نوع خود بی نظیرند. این بازی به شما احساس هیجانی مضاعف می دهد که به نوعی شما نیز مانند سایر پلیرها که در مورد این بازی نظر داده اند، معتاد این بازی خواهید شد. این بازی از نظر محیط گرافیکی چندان خوب به نظر نمی رسد اما همین گیم پلی بازی باعث سرگرم شدن شما در این بازی خواهد شد. این بازی دارای گیم پلی سبک ولی با جزئیات تمام می باشد که هر پلیری را با هر سبک شیفته خود خواهد ساخت. کمپانی بازی سازی yeo یک کمپانی مطرح در زمینه طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید.

سایر مشخصات بازی: اساسا این بازی یک بازی جهان باز محسوب می شود که بعضی از عناصر دنیای تخیلی را نیز شامل شده است. یک شهر برای کشف، چرخه شبانه روز، NPC در برنامه خود، نبرد سنگ زنی، مدرسه سنگ زنی، مینی بازی (پینگ پنگ، بیلیارد، ویدئو پوکر، کنسول بازی با یک بازی. ..) و غیره از جمله عناصر موجود در این بازی است. این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد گه در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیارب از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

The.friends.of.Ringo.Ishikawa.center

مشخصات بازی The friends of Ringo Ishikawa:نام بازی :  The friends of Ringo Ishikawaپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : yeoمنتشر کننده : yeoسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

The friends of Ringo Ishikawa

لینک دانلود