تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی The friends of Ringo Ishikawa v1.0.1 نسخه GOG

به روز رسانی :

1400/01/29 نسخه The friends of Ringo Ishikawa v1.0.1 - GOG اضافه شد.

The friends of Ringo Ishikawa

 یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های x است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح yeo تولید و توسط همین کمپانی نیز منتشر گردید. در این باز شما محیط های مختلفی را تجربه خواهید کرد که در نوع خود بی نظیرند. این بازی به شما احساس هیجانی مضاعف می دهد که به نوعی شما نیز مانند سایر پلیرها که در مورد این بازی نظر داده اند، معتاد این بازی خواهید شد. این بازی از نظر محیط گرافیکی چندان خوب به نظر نمی رسد اما همین گیم پلی بازی باعث سرگرم شدن شما در این بازی خواهد شد. این بازی دارای گیم پلی سبک ولی با جزئیات تمام می باشد که هر پلیری را با هر سبک شیفته خود خواهد ساخت. کمپانی بازی سازی yeo یک کمپانی مطرح در زمینه طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید.

سایر مشخصات بازی: اساسا بازی The friends of Ringo Ishikawa یک بازی جهان باز محسوب می شود که بعضی از عناصر دنیای تخیلی را نیز شامل شده است. یک شهر برای کشف، چرخه شبانه روز، NPC در برنامه خود، نبرد سنگ زنی، مدرسه سنگ زنی، مینی بازی (پینگ پنگ، بیلیارد، ویدئو پوکر، کنسول بازی با یک بازی. ..) و غیره از جمله عناصر موجود در این بازی است. این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد گه در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیارب از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

نام: friends of Ringo Ishikawa
حجم فایل: 118 مگابایت
شرکت سازنده: yeo
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 9
ورژن: v1.0.1
نسخه: GOG
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن / ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: yeo
رمز فایل: www.download.ir

The friends of Ringo Ishikawa v1.0.1 - GOG

A highschool gang leader Ringo Ishikawa trying to live through his last autumn before graduation. With his best friends.Basically, the game is an existential open world beat'em up with some school sim elements. It has a little of everything: a town to explore, day-night cycle, npc on their schedule, battle grinding, school grinding, mini-games (ping-pong, billiard, video-poker, video-game console with one game...) and so on.

لینک دانلود