تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی The God – PC

بازی The God یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های شبیه سازی است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Struct9 تولید و توسط همین کمپانی نیز منتشر گردید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Struct9 یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: خدا یک بازی آرامش بخش خلاقانه است که برای پلتفرم PC و VR ارائه شده است. احساس قدرت واقعی خدا و ایجاد جهان خود را از ابتدا در دست دست داشته باشید. شکل دادن زمین، ویرایش آب و هوا و تصمیم گیری در مورد زندگی موجودات زنده خود را به عنوان خالق جهان خود به شما می دهد. احساس آزادی برای بازی یک حالت سناریوی کوتاه – تکامل انسانی و هدایت درست آنها را نشان می دهد. بازی خدا بیشتر روی خلاقیت شما متمرکز است.

The.God.center

مشخصات بازی The God:نام بازی :  The Godپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Struct9منتشر کننده : Struct9سبک بازی : شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

The God

لینک دانلود