دانلود بازی The Great Race – PC نسخه PLAZA

بازی The Great Race یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های ماجرایی و شبیه ساز و اکشن است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Triumph LLC تولید و توسط همان کمپانی نیز منتشر گردید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Triumph LLC یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: شخصیت ها و ماشین های مختلف این بازی بینظیرند. هر کدام از آنها دارای خصوصیاتی منحصر به فرد هستند که در نوع خود بسیار جالب است. این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد گه در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیارب از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلب این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

The.Great.Race.center

مشخصات بازی The Great Race: نام بازی :  The Great Race پلتفرم : PC زبان :  انگلیسی سال انتشار : می 2018 شرکت سازنده : Triumph LLC منتشر کننده : Triumph LLC سبک بازی : اکشن، ماجرایی، شبیه ساز نوع فایل: ISO لینک مرتبط : STEAM

The Great Race

لینک دانلود