تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی The Last Dawn The First Invation – PC نسخه PLAZA

در بازی The Last Dawn The First Invation شما در نقش James Lewis هستید که به عنوان دکتر ارشد یک تیم پزشکی برای نجات بازماندگان یک حمله فضایی فرستاده شده است. اما در میانه راه، تمام وسایل الکترونیکی به یکباره از کار افتادند و تمام خدمه وارد یک شک بزرگ شدند. دقت کنید که شما می توانید از این خاصیت به نفع خودتان استفاده کنید چرا که در شب، زمانیکه دشمنان به این وسایل نزدیک می شوند، آنها شروع به کار می کنند و شما می توانید متوجه حضور دشمن در منطقه شوید. یک وظیفه اصلی در این بازی بر دوش شماست، اینکه سعی کنید از این مهلکه جان سالم به در ببرید و راهی برای نابودی این دشمنان پیدا کنید.

سایر توضیحات: بازی The Last Dawn The First Invation اولین قسمت از یک بازی سه گانه است. به گفته سازنده این بازی، کیفیت بازی با استفاده از هندزفری بیشتر مشخص خواهد شد. همچنین در حین بازی سعی کنید در تاریکی کامل باشید تا افکت های تصویری بازی لذت ببرید. بازی The Last Dawn The First Invation توسط David Pierucci برای پلتفرم ویندوز تولید و توسط شرکت PG Enterteinment به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

The Last Dawn The First Invation center

مشخصات بازی The Last Dawn The First Invation:

نام بازی : The Last Dawn The First Invationپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : David Pierucciمنتشر کننده : PG Enterteinmentسبک بازی : اکشن – ماجرایی – استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

The Last Dawn The First Invation

لینک دانلود