تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی The LEGO Movie 2 Videogame + DLC Unlocker نسخه RELOADED و FitGirl

به روز رسانی :

1397/12/13 نسخه FitGirl - Prophecy Pack DLC اضافه شد .

بازی The LEGO Movie 2 Videogame ادامه قسمت اول این بازی می باشد . هیولاهای فضایی به کره زمین آمده اند و محله Bricksburg را نابود کرده اند، آنها دوستان Emmet را نیز گروگان گرفته اند . حال مردم سرزمین لگو امیدشان به Emmet است . Emmet باید با قهرمانان دیگر همکاری کند و آنها باید فراتر از سرزمین خود بروند و جلوی موجودات عجیب فضایی را بگیرند و دوستانشان را نجات دهند . شما در این بازی می توانید به فضا سفر کنید و جهان های جدیدی را کشف کنید . با استفاده از مهارت های ساخت خود می توانید وسیله های مختلفی را بسازید که می توانند در شرایط مختلف به شما کمک کنند . شخصیت ها و جهان های موجود در انیمیشن The LEGO Movie 2 نیز در این بازی هستند . از شخصیت های موجود در این بازی می توان به Batman, Benny, Emmet, Lucy, General Mayhem, Rex Dangervest و … اشاره کرد . در این نسخه از بازی، سیستم مبارزات و گرافیک بازی بهتر شده است . در این بازی شما باید وسایل مختلف را با لگو بسازید تا بتوانید پیشرفت کنید، امتیاز بدست آورید و به مراحل بعدی بروید . جالب است بدانید در این بازی بیش از 100 شخصیت لگو وجود دارد . در جهان های قدیمی و جدید نیز مرحله های مختلفی وجود دارد که با به اتمام رساندن آنها می توانید امتیاز کسب کنید . پس از آنکه وسیله های خاصی را بسازید می توانید مکان های جدیدی را کشف کنید . شما همچنین می توانید جهان بازی را بازسازی کنید . برای مثال می توانید ساختمان های مختلف، جاده ها و منظره های مختلف را بسازید و با این کار امتیاز بیشتری کسب کنید و قفل مرحله های جدید را باز کنید . بازی The LEGO Movie 2 Videogame قرار است در تاریخ 26 فوریه 2019 برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One و Microsoft Windows منتشر شود .

 

تصویر زمینه The LEGO Movie 2 Videogame

 مشخصات بازی The LEGO Movie 2 Videogame :سبک بازی : لگو – ماجراییپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 26 فوریه 2019شرکت سازنده : TT Gamesمنتشر کننده : Warner Bros. Interactive Entertainmentنوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam

تریلر رسمی بازی The LEGO Movie 2 Videogame

The LEGO Movie 2 Videogame - RELOADED - FitGirl

The alien monster invaders have left Bricksburg in ruins and taken Emmet's friends! It is now up to Emmet and a host of heroic characters to go beyond their world and save their friends from the strange inhabitants of the Systar System. Journey into outer space, discover new worlds, and test your Master Building skills.

لینک دانلود