دانلود بازی The Outsiders – PC

در The Outsiders شما در نقش معکوس قرار می گیرید. شما بیگانه گان بزرگ را در برابر سیاره خود و در برابر تهاجم انسان های ناشناخته محافظت می کنید! شما با هیولای بزرگ مبارزه نمی کنید، شما او هستید! هیچ چیز بزرگتری نسبت به شما بر روی صفحه نمایش وجود ندارد، فقط انسانهای کوچک و ماشینهای ناامیدکنندهای هستند. اما اگر استراتژی مناسب را برای زنده ماندن طولانی تر پیدا نکنید … آنها شما را غرق می کنند و قهرمان کلاسیک را تحمل می کنند! این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Daisu Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

The.Outsiders.center

مشخصات بازی The Outsiders:نام بازی :The Outsidersپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Daisu Gamesمنتشر کننده : Daisu Gamesسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

The Outsiders

لینک دانلود