تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی The Pirate Plague of the Dead v2.6.1 برای اندروید و iOS + مود

به روز رسانی :

98/06/07 نسخه v2.6.1 اضافه شد.

The Pirate Plague of the Dead نام بازی اندرویدی می باشد که در آن شما باید سکان کشتی خود را بگیرید و دریای کارائیب را به تسخیر خود درآورید. بازی The Pirate Plague of the Dead به شما اجازه می دهد ببینید که چه چیزی درنده تر و خشن تر از کاپیتان دزدان دریایی یعنی Jolly Roger است! در این بازی شما در نقش یک کاپیتان افسانه ای به نام John Rackham بازی می کنید که با سحر و جادوی voodoo عده ای از مردگان را از زیر خاک بیرون کشیده و به عنوان خدمه های کشتی خود از آنها استفاده می کند. هر کدام از این افراد که در اختیار دارید دارای توانایی های خاص و منحصر به فرد خود می باشند که باعث عملکرد بهتر فعالیت های کشتی شما می شوند. همچنین باعث تامین بیشتر طلا، افزایش توانایی ها در نبرد و یا باعث احضار اژدها های دریایی کارائیب می شوند. ویژگی های گسترده این بازی از جمله شرایط آب و هوایی و شب و روز و بارگذاری سریع بازی بدون صفحه بارگذاری باعث ایجاد تجربه ای خاص در بازی های تلفن همراه در کاربر می شود. همچنین حالت داستان گونه بازی باعث می شود که در حین بازی بتوانید قفل کشتی های زمان دزدان دریایی را باز کنید و رازهای آنها را کشف کنید. در طول بازی با دشمنان بسیاری دست و پنجه نرم کنید و به جزایر گنج و شهرها و اسکله قاچاقچیان وارد شوید و با چالش های متنوع روبرو شوید. این بازی که بعد از بازی Caribbean Hunt عرضه شد توانسته موفقیت های بزرگتری را از آن خود کند و میلیون ها کاربر را مجذوب زیبایی هایش. بازی The Pirate Plague of the Dead هم محصول شرکت Home Net Games می باشد که اکنون در اختیار شما کاربران می باشد.

 
نام: The Pirate Plague of the Dead
حجم فایل: 49+44 مگابایت
شرکت سازنده: Home Net Games
تاریخ انتشار: 1395/23/02
ورژن: 2.6.1
زبان: انگلیسی
پلتفرم: اندروید و ای او اس
سبک بازی: اکشن - ماجراجویی
مناسب برای گروه سنی: 12+
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا و ای او اس 7 به بالا .

The Pirate Plague of the Dead v2.6.1 for Android and iOS + Mod

The Pirate: Plague of the Dead is a sandbox game, letting you see what it’s like to be the fiercest pirate captain to ever hoist the Jolly Roger! Assume the role of legendary pirate captain John Rackham, and use arcane voodoo magic to raise the Flying Gang from the dead. Together, the members of this historical band of pirates will face the terrifying Inquisitor.
Each of the resurrected captains has unique skills, which improve your ship’s statistics, ensure more gold, give advantage in battle or even let you summon the mighty Kraken!
Featuring an open world without loading screens, dynamic day and night cycle and weather system, it offers each mobile gamer an unforgettable experience.
Plague of the Dead is a new installment of The Pirate series, following the hit game Caribbean Hunt, which met with a great reception and gained a steady following.

لینک دانلود