تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی The Rose of Segunda – PC

در The Rose of Segunda جشن تولد تاج و تخت شاهانه به طور سنتی جایی است که او انتظار می رود عروس را انتخاب کند. مادر شما، دوشس Florentia، بسیار مشتاق تنها دختر خود را برای تبدیل شدن به ملکه بعدی، بنابراین او و برادر وحشتناک خود، فردریک، همراه با استیون خانواده خود، باستین، به جشن های دو هفته ای می فرستد. البته، فقط به این دلیل که مادر شما دقت خود را بر روی پرنس ثابت کرده است، به این معنی نیست که شما باید از آن استفاده کنید. آرامش در این بازی با آهنگ بی نظیر آن باعث تمرکز هرچه بیشتر بازیکنان می شود. پلتفرم این بازی به گونه ای است که می تواند هر گیمری را با هر سبکی که علاقه مند است، تا ساعت ها سرگرم نگه دارد. این بازی مراحل مختلفی دارد که در ابتدا به آسانی پیش می رود. اما ادامه راه به همین راحتیها هم نیست! بازیکن باید تلاش کند تا بتواند مراحل مختلف را به گونه ای به اتمام برساند که بیشترین امتیاز را از آن خود نموده و بتواند خود را در مراحل سختی که پیش رویش است بیازماید. این بازی بسیار سرگرم کننده است. پس اگر شما نیز به این سبک از بازی ها علاقه مند هستید پس پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

The.Rose.of.Segunda.center

مشخصات بازی The Rose of Segunda:نام بازی :  The Rose of Segundaپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Blackcross & Taylorمنتشر کننده : Blackcross & Taylorسبک بازی : شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

The Rose of Segunda

لینک دانلود